Serwis Laptopów OPTRE Klaudia Gawor Gdańsk
tel/fax. (58)741-89-32   kom. 510-437-918     biuro@optre.pl
Skuteczna naprawa BGA
serwis laptopów samsung gdańsk serwis laptopów packard bell gdańsk serwis laptopów acer gdańsk serwis laptopów asus gdańsk serwis laptopów apple gdańsk serwis laptopów hp gdańsk serwis laptopów sony gdańsk serwis laptopów dell gdańsk serwis laptopów toshiba gdańsk serwis laptopów msi gdańsk serwis laptopów medion gdańsk

Naprawa płyt głównych

W innym serwisie powiedziano Ci, że jedyną możliwością naprawy Twojego laptopa jest wymiana płyty głównej? Przestraszyłeś się związanych z tym kosztów? Przyjdź do nas, a rozwiążemy problem, nie narażając Cię na bankructwo – specjalizujemy się w naprawach płyt głównych, w odróżnieniu od większości serwisów, które jedynie proponują wymianę płyty. Naprawa płyty wiąże się z mniejszymi kosztami dla klienta niż jej wymiana.

Nasz serwis jest wyposażony w precyzyjne, profesjonalne urządzenia do naprawy laptopów, a szeroki zakres wiedzy i bogate doświadczenie serwisantów sprawia, że skuteczność wykonywanych przez nas napraw jest wysoka. Sami wykonujemy wszystkie naprawy, nie zlecamy ich podwykonawcom, dlatego CENY usług w naszym serwisie są tak NISKIE.

JAKO JEDYNI W TRÓJMIEŚCIE wszystkie naprawy elektroniczne wykonujemy z zachowaniem międzynarodowych norm IPC-A610D, co potwierdzone jest odpowiednim certyfikatem.

Na nasze usługi klient ZAWSZE dostaje gwarancję.

Logowanie

Zarejestruj się

Facebook

Kontakt

  Serwis Laptopów OPTRE
Pasaż Chełmski
  Cieszyńskiego 38 lokal 18
  80-809 Gdańsk

 tel/fax. (58) 741-89-32
  biuro@optre.pl
 OPTRE Naprawa i serwis laptopów, drukarek w Gdańsku  strony www strony www strony www strony www strony www
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem