OPTRE - Systemy alarmowe SSWiN, kamery CCTV, sieci LAN. Gdańsk

Projektoanie i montaż systemów alarmowych gdańsk.
instalacja systemów alarmowych satel gdańsk kontrola dostępu skd roger, rejestracja czasu pracy rcp roger alarm sswin, kontrola dostępu aritech utc gdańsk montaż kamer dahua gdańsk systemy alarmowe risco gtx one gdańsk CCTV instalacja kamer gdańsk automatyka bram faac, szlabany gdańsk konfiguracja cisco gdańsk bramy automatyczne nice gdańsk serwis kamery cctv gdańsk serwis bosh gdańsk

Naprawa płyt głównych

W innym serwisie powiedziano Ci, że jedyną możliwością naprawy Twojego laptopa jest wymiana płyty głównej? Przestraszyłeś się związanych z tym kosztów? Przyjdź do nas, a rozwiążemy problem, nie narażając Cię na bankructwo – specjalizujemy się w naprawach płyt głównych, w odróżnieniu od większości serwisów, które jedynie proponują wymianę płyty. Naprawa płyty wiąże się z mniejszymi kosztami dla klienta niż jej wymiana.

Nasz serwis jest wyposażony w precyzyjne, profesjonalne urządzenia do naprawy laptopów, a szeroki zakres wiedzy i bogate doświadczenie serwisantów sprawia, że skuteczność wykonywanych przez nas napraw jest wysoka. Sami wykonujemy wszystkie naprawy, nie zlecamy ich podwykonawcom, dlatego CENY usług w naszym serwisie są tak NISKIE.

JAKO JEDYNI W TRÓJMIEŚCIE wszystkie naprawy elektroniczne wykonujemy z zachowaniem międzynarodowych norm IPC-A610D, co potwierdzone jest odpowiednim certyfikatem.

Na nasze usługi klient ZAWSZE dostaje gwarancję.

Logowanie

Zarejestruj się

Facebook

Kontakt

  Serwis Laptopów OPTRE
Pasaż Chełmski
  Cieszyńskiego 38 lokal 18
  80-809 Gdańsk

 tel/fax. (58) 741-89-32
  biuro@optre.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem