OPTRE - Systemy alarmowe SSWiN, kamery CCTV, sieci LAN. Gdańsk

Projektoanie i montaż systemów alarmowych gdańsk.
instalacja systemów alarmowych satel gdańsk kontrola dostępu skd roger, rejestracja czasu pracy rcp roger alarm sswin, kontrola dostępu aritech utc gdańsk montaż kamer dahua gdańsk systemy alarmowe risco gtx one gdańsk CCTV instalacja kamer gdańsk automatyka bram faac, szlabany gdańsk konfiguracja cisco gdańsk bramy automatyczne nice gdańsk serwis kamery cctv gdańsk serwis bosh gdańsk

Windows 10, już dostępny w OPTRE.

Nowy system Microsoftu Windows 10 jest połączeniem zalet windowsa 7 i 8. Znów dostępne jest menu start, w nowej wersji zapewnia sprawną i wygodną nawigację.

W Internecie działaj tak, jak Ty chcesz

W Windows 10 znajdziesz zupełnie nową przeglądarkę, stworzoną by umożliwić jeszcze lepsze korzystanie z sieci. Możesz robić notatki bezpośrednio na stronach internetowych. Czytaj bez przeszkód artykuły online oraz zapisuj ulubione strony, aby wrócić do nich później.

Instalacja systemu windows 10 trójmiasto

Wykonywanie wielu rzeczy na raz ułatwia szybsze załatwianie spraw

Z łatwością możesz przyciągnąć nawet cztery aplikacje do rogów ekranu i obserwować wszystkie otwarte zadania w jednym widoku. Możesz nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub gdy chcesz pogrupować otwarte okna według projektów.

Ta wersja Windows bije na głowę wszystkie poprzednie.niejawny tester systemu Windows
Instalacja windows 10 gdańsk

Jeden sklep Windows dla wszystkich Twoich aplikacji

Wprowadzamy nowy Sklep Windows oferujący ujednolicony interfejs i funkcje na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10. Z łatwością można przeglądać zawartość sklepu i kupować doskonałe treści cyfrowe, takie jak aplikacje, gry, muzyka i programy telewizyjne, używając komputera, tabletu lub telefonu1.

 

To najbardziej osobisty Windows w historii

Instalacja windows 10 gdynia

Szybki podgląd najważniejszych rzeczy

Można dostosować menu Start, przypinając do niego niemal wszystko, w tym aplikacje, kontakty i listy odtwarzania, aby zapewnić sobie łatwy dostęp do tego, z czego korzystasz najczęściej. Paleta kafelków umożliwia szybki podgląd informacji, bez konieczności uruchamiania aplikacji.

Korzystaj ze swojego urządzenia jak tylko chcesz

Używaj ekranu dotykowego, myszki i klawiatury lub rysika — wybór należy do Ciebie. Zawsze możesz korzystać z metody, która najlepiej pasuje do tego, co robisz.

Możliwość dopasowania, dzięki której pracujesz tak, jak chcesz

Instalacja windows 10 sopot

Najlepszy ekran to zawsze ten, na który patrzysz

Dzięki systemowi Windows 10 aplikacje doskonale wyglądają i działają we wszystkich trybach i na wszystkich urządzeniach. Na urządzeniach typu 2 w 1 ekran można zoptymalizować tak, by wygodna była obsługa dotykowa lub za pomocą klawiatury i myszy.

Instalacja windows 10 pruszcz gdański

Xbox łączy siły z Windows

Korzystaj ze wszystkich najlepszych funkcji konsoli Xbox i usługi Xbox Live. Błyskawicznie uruchom nagrywanie filmu z rozgrywki, konkuruj z graczami używającymi konsol i przesyłaj strumieniowo gry z konsoli Xbox One na urządzenie z systemem Windows 10 znajdujące się w dowolnym miejscu w domu.

Chcę powiedzieć tylko dwa słowa: dobra robota☺niejawny tester systemu Windows

Znakomite aplikacje to już standard

Windows 10 zawiera doskonałe wbudowane aplikacje, takie jak Mapy, Zdjęcia, Poczta i kalendarz, Muzyka i Wideo. Te aplikacje korzystają z usługi OneDrive w celu wykonywania kopii zapasowych informacji oraz bezproblemowego synchronizowania ich na Twoich urządzeniach z systemem Windows 10, dzięki czemu zawsze będziesz mieć pod ręką potrzebne materiały.

Kafelki aplikacji Mapy, Zdjęcia, Poczta, Muzyka, Wideo i OneDrive Kafelki aplikacji Mapy, Zdjęcia, Poczta, Muzyka, Wideo i OneDrive Kafelki aplikacji Mapy, Zdjęcia, Poczta, Muzyka, Wideo i OneDrive Kafelki aplikacji Mapy, Zdjęcia, Poczta, Muzyka, Wideo i OneDrive Kafelki aplikacji Mapy, Zdjęcia, Poczta, Muzyka, Wideo i OneDrive Kafelki aplikacji Mapy, Zdjęcia, Poczta, Muzyka, Wideo i OneDrive

Logowanie

Zarejestruj się

Facebook

Kontakt

  Serwis Laptopów OPTRE
Pasaż Chełmski
  Cieszyńskiego 38 lokal 18
  80-809 Gdańsk

 tel/fax. (58) 741-89-32
  biuro@optre.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem